یخچال فریزر سامسونگ RH77

یخچال فریزر سامسونگ RH77

یخچال فریزر سامسونگ RH77 به اختصار rh77 خوانده می شود، یکی از بهترین یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ است که توسط شرکت samsung تولید و طراحی شده است. قیمت یخچال ساید بای ساید سامسونگ 34 فوت به نسبت امکانات و کیفیت که دارد بسیار مناسب است. این یخچال فریزر ساید بای ساید از طراحی شکیل و مدرنی بهره می برد که به طراحی Showcase مشهور است.  این قابلیت در واقع از وجود یک درب یا یک محفظه ی جداگانه خبر می دهد. بله درست است این یخچال ساید به جای طراحی door-in-door از طراحی Showcase بهره می برد. این طراحی یک درب بزرگ بر روی درب اصلی اس، بطوری که تا زمانی که درب یخچال را باز نکنید متوجه وجو این درب Showcase نخواهید شد. با باز کردن درب یخچال از وجود درب دوم که در زیر درب بالایی قرار گرفته است آگاه خواهید شد. طراحی Showcase به گونه ای است که مواد غذایی و خوراکی پرمصرف را در اختیار و در دسترس سریع شما قرار می دهد. یخچال ساید بای ساید سامسونگ rh77 با ابن طراحی هم فکر زیبایی را کرده است و هم فکر جادارا بودن یخچال را. به جرات می توان گفت که یخچال سامسونگ RH77 یکی از خاص ترین محصولات شرکت samsung می باشد. این یخچال با طراحی سه درب و ظرفیت بالای 33 فوتی از محبوب ترین یخچال های ساید بای ساید موجود در بازار است و توانسته به خوبی جای خود را در دل هر آشپزخانه ای باز کند. مجهز بودن به موتور دیجیتال اینورتر Inverter از مزیت های برجسته ی این یخچال ساید بای ساید است که باعث شده رده ی برچسب انرژی آن درکنار A+ قرار بگیرد. این کمپرسور ویژه نه تنها مصرف انرژی را به شدت پایین می آورد، بلکه قدرت خنک کنندگی بالایی دارد و در مدت زمان کمی تمامی قسمت های یخچال را خنک می نماید. البته میزان صدای بسیار پایین این یخچال باعث شده محبوبیتش دو چندان شود. تا فراموش نکرده ایم بهتر است شما را از وجود سیستم خنک کننده بدون برفک یعنی نوفراست NOFROST در این یخچال همه چیز تمام آگاه سازیم. این سیستم خنک کننده از دو فن برای خنک سازی یخچال بهره می برد و همین باعث می شود که هم رطوبت داخل یخچال حفظ شود و هم اینکه هوایی خنک و سرد در یخچال جریان داشته باشد.

بانه کولر | کولرگازی

طراحی یخچال فریزر سامسونگ rh77

یخچال فریزر سامسونگ rh77 دارای طراحی خاصی است که در انحصار یخچال فریزر های سامسونگ قرار دارد. طراحی خاص شوکیس نوع خاصی از یخچال فریزر است که دربی دوم بر روی درب اصلی یخچال قرار گرفته است. درب دومی که از بالا تا پایین کشیده شده و فضای ذخیره سازی مواد غذایی را در یخچال بسیار افزایش می دهد. شوکیش Food Showcase فضای داخلی یخچال را به سه قسمت متفاوت تقسیم کرده است، این فضا دارای 6 طبقه ی مختلف برای نگهداری انواع خاصی از مواد غذایی (پنیر، سس، نوشیدنی، تنقلات، بچه ها، و …) است. این محفظه دسترسی راحت و سریعی را برای کاربران فراهم می آورد تا به راحتی همه ی اعضای خانواده به مواد غذایی داخل یخچال فریزر دسترسی داشته باشند.  یخچال ساید بای ساید سامسونگ شوکیس دارای 4 درب اصلی است و از دو کشوی مخصوص نگهداری میوه و سبزی تشکیل شده است.

کولرگازی | بانه کولر

بر روی درب یخچال هم چهار قفسه و دو کشو محفظه دار وجود دارد که نشان از فضای وسیع ذخیره سازی دارد. محفظه ی خاصی به نام Wine Rack در بین قفسه های یخچال دیده می شود، این محفظه برای نگهداری بطری بصورت خوابیده تعبیه شده است و می تواند چهار عدد بطری را در خود نگه دارد. لامپ های ال ای دی led در این یخچال در بالا و کنار یخچال قرار گرفته اند تا روشنایی فضای داخلی یخچال را تامین کنند و نور و روشنایی قابل توجهی به داخل یخچال ببخشند. همچنین محفظه ی CoolSelect Zone نیز برای نگهداری میوه و سبزی جهت تنظیم و متعادلسازی رطوبت به کار رفته است، تا با تنظیم رطوبت میوه و سبزی داخل محفظه دیرتر پلاسیده شود. بخش فریزر نیز از طبقات و کشوهای مختلف و متنوعی برای نگهداری و فریزر کردن مواد غذایی تشکیل شده است. 4 قفسه و دو کشو و همچنین بر روی درب نیز 3 قفسه تعبیه شده است. نوع یخسازی که سامسونگ برای این یخچال ساید بای ساید در نظر گرفته است، یخاسز باریک است، که هم فضای کمتری می گیرد و هم یخ بیشتری تولید می کند.

بانه کولریخچال فریزر سامسونگ rh77


برای خرید یخچال سامسونگ از بانه کولر می توانید با شماره های تماسی که در سایت درج شده تماس بگیرید تا مشاوران تمام اطلاعات لازم و همچنین قیمت محصول را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

شماره تماس: 09187555638 – 09181761660

ایمیل: baneh.kooler@gmail.com 

نظرات شما

قالب فروشگاهی